Bilet Cota 10 propus de Alin – 02.08.2020

bilet cota 10 propus de alin

Biletul cota 10 – 2 august 2020 este format din 6 meciuri foarte atractive din oferta Superbet. Am mizat pe un meci urat in Romania, intre Voluntari si Dinamo, ambele formatii trag sa se salveze de la retrogradare. In timp ce Sassuolo si Udinese ar trebui sa ne ofere o partida cu goluri, gazdele practica un joc deschis pe teren propriu.

• Voluntari – Dinamo – duel ce se anunta a fi foarte urat ma ales ca ambele formatii au nevoie de puncte pentru a se salva de la retrogradare. Mizez pe cel putin 6 cartonase deoarece Dinamo practica un joc urat.
  • Genoa – Verona – gazdele se pot salva de la retrogradare cu o victorie pe teren propriu, Verona nu mai are nici un obiectiv pe acest final de sezon.
  • Lecce – Parma – mizez pe un meci cu goluri deoarece Lecce trage sa se salveze de la retrogradare si vor iesi la atac din primele minute.
  • Sassuolo – Udinese – duelul din Italia Seria A ar trebui sa ne ofere o ploaie cu goluri, ambele formatii practica un fotbal deschis.
  • B36 Torshavn – Fuglajordur – mizez pe spectacol la duelul din Insulele Feroe, gazdele au un atac foarte puternic.
  • Bodo/Glimt – Stromsgodset – liderul din Norvegia nu ar trebui sa aiba probleme cu Stromsgodset, oaspetii au un start slab de sezon. Deoarece are o cota mica la victorie propun un pronostic pentru prima repriza.