Bilet Cota 10 propus de Alin – 19.09.2020

• 18 septembrie 2020
  • / By Alin

Biletul zilei cota 10 – 19 septembrie 2020 este format din 6 evenimente ce vin din oferta Superbet. Am mizat pe Craiova, formatie ce spera sa castige campionatul in acest sezon.

bilet cota 10 propus de alin

• Univ.Craiova – Voluntari – mizez pe victoria oltenilor deoarece traverseaza o forma buna, dar si din prisma faptului ca oaspetii au o aparare slaba.
  • Arsenal – West Ham – pentru acest duel din Anglia – Premier League iti propun un pronostic pe cornere, ambele formatii se bazeaza pe fazele fixe.
  • Dortmund – M'gladbach – ma astept la un derby cu goluri intre cele doua formatii, ambele practica un fotbal ofensiv.
  • Salzburg – Altach – gazdele ar trebui sa castige la scor duelul cu Altach, oaspetii au o aparare fragila.
  • Porto – Braga – mizez pe cel putin o repriza castigata de Porto in acest derby deoarece este o forta pe teren propriu.
  • Celtic – Livingston – ar trebui sa vedem goluri in ambele reprize, Celtic are un atac de speriat.