Forma Biletul Zilei Cota 2: Castigat Castigat Pierdut Pierdut Castigat
Statistici Biletul Zilei Cota 2
Procentaj: 53%
Castigate: 8/15
Unitati: 232

Inca o data vedem ca avem nevoie si de mult noroc pentru a inverzi biletele, cel de ieri pierzandu-l dupa ce primul gol s-a dat in minutul 40 si urmatorul imediat dupa pauza. Pentru azi voi paria din nou pe un singur pronostic pe goluri care ne aduce o cota de 2.10.

biletul zilei cota 2

Biletul Zilei Cota 2 azi – 14.05.2022

Rosice – Znojmo (ora 17:30)

Azi dupa amiaza vom merge in Cehia intr-o liga inferiora, mai exact MSFL, unde doua echipe interesante se vor confrunta pentru obtinerea celor 3 puncte, intr-o partida in care miza nu este una mare, dar totusi jocul practicat de acestea ma duce cu gandul la un adevarat show. Echipa oaspete este deja binecunoscuta in aceasta liga pentru cel mai tare golaveraj in cele 26 de etape jucate, 53 de goluri marcate si 63 incasate.

Znojmo vine dupa 10 partide consecutive in care s-au inscris foarte multe goluri, 4 din ultimele 5 jucate avand parte de cel putin 2 goluri in prima parte. De asemenea gazdele au demonstrat si ei in 3 din precedentele 4 ca incep in forta inscriindu-se in acestea minim 2 goluri.

Ultima confruntare directa a fost castigata de Rosice cu scorul de 4-3, anul trecut.