biletul zilei cota 2

Din pacate am avut parte de o perioada destul de grea din punct de vedere al norocului la ceea ce am pariat, dar asta nu inseamna ca ne pierdem rabdarea si ne continuam munca de zi cu zi pentru a ajunge la profitul dorit. Desi avem parte de o zi cu oferta stufoasa si complexa, eu voi paria tot pe competitiile mai putin cunoscute, unde am castigat de cele mai multe ori.

Biletul Zilei Cota 2 azi – 16.04.2024

Hull U21 - QPR U21 (ora 15:00)

Am ales sa pariem si de aceasta data pe Anglia la tineret si ne-am intors din nou in Professional Development, unde vom avea parte de o noua etapa. Hull U21 va primi vizita lui QPR U21, doua echipe care au avut parcursuri diferite in cele doua Conferinte din care fac parte, mai exact Nord si respectiv Sud. Ambele echipe au depasit deja media de 3 goluri, si se invart in jurul bornei cu numarul 4.

Ma astept sa vedem o partida spectaculoasa cu foarte multe goluri si de ce nu cu cel putin doua in prima parte, avand in vedere ca ambele echipe isi doresc neaparat un succes. Tinerii englezi nu au nimic de pierdut, din contra isi doresc sa impresioneze pentru a-si creste sansele la prima echipa sau la echipe mai mari. In 4 din precedentele 5 partide jucate de QPR U21 s-au inscris minim 2 goluri in prima repriza. De asemenea Hull U21 vine dupa o victorie cu scorul de 2-1, iar doua din cele trei goluri au fost marcate in primele 45 de minute. Singura confruntare directa a fost castigata de Hull U21 cu scorul de 3-1, dupa ce la pauza s-a inregistrat rezultatul de egalitate 1-1.